tel.: +420 412 525 198, mobil: +420 732 859 263

Kniha návštěv

Jméno:* zabezpečení proti spamu
E-mail: Opište kód:*
Váš vzkaz:
[I] kurzíva [/I] , [B] tučný text [/B]
Přidej vzkaz >

Dotazů: 54

Strana: 1 2 3 4 5 6 >>

 • Autor: RonaldTit @

  Welcome to mansion honies! Remarkable Kyra her remarkable tits and hot Hot Euro caboose gets fingered and banged. Facial Momma Three for Fire Fantastic stepmom Fresh Assurance Dick-Sucking Challenge Youthfull Hanna and her friend Two honeys for a man Young enjoys dick A Mexicana Cherry Hilson Lesbo teens Sammie Hillary My wifey's horny buddy Raven Alexis Whatever happens in the party should stay there Very first feed subsequently fuck!

  Foxxx fucking in lingerie Adorable blonde teenie gets banged in the bum Well formed Neomi Hardcored on a sofa Hired about to tutor me Swedish Julia can not loosen... heh Erica Fontes that was long legged lanky gets fucked Thats My dame! Natasha Von humid Inside Ms. Knight is extremely appreciative Shipping woman Aletta Alexis Ford after shooting facial pop-shot, taking shower Fuck after college party Three blond tiny lesbian teens My dick was large enough She might use that cash and is heading to school Marlie Sandra Romain Some ass fucking as well Sporty Mother gets sandwiched. Puss piercing Astounding Round Rump!

   

  Vloženo: 22.02.2018 04:59 | Odpověďět

 • Autor: Z.Marcín

  Já se přidám k Máje a Jendovi Králikovým.Děkuji za vše jste perfektní a milí,společnost byla spokojena a já nejvíc!!!!

   

  Vloženo: 02.11.2017 12:32 | Odpověďět

 • Autor: Králíkovi

  Penzion Vyhlídka je kouzelné místo, kde nedochází ke zklamání. Hlavním znakem péče milých majitelů je preciznost, která neustále stoupá! (Ač se nám pokaždé zdá, že už to lépe nejde) Opravdu neznáme místo, kde bychom se cítili tak skvěle. Děkujeme Pétě a Tomášovi za vše, oslava 60.narozenin našeho taťky/dědy nás opět utvrdila, že jsou jedničky!
  PS: i přes vichřici a výpadek proudu jsme byli ráno rozmazleni výbornou česnečkou, kafíčkem, čerstvým pečivem.. kouzelníci fakt :))

   

  Vloženo: 30.10.2017 08:43 | Odpověďět

  • Autor: Petra

   Králíkovi/Marcínovi, Vy prostě nikdy nezklamete!! Taková pěkná slova, to si ani nezasloužíme. Příští rok naviděnou!! :-)

    

   Vloženo: 15.11.2017 11:00 | Odpověďět

 • Autor: Petr

  Děkujeme manželům Zavřelovým za možnost na Vyhlídce oslavit dvojité kulaté narozeniny,za jejich vstřícnost, ochotu a velmi milé jednání.
  Jídlo formou rautu bylo bezchybně navržené a každý z 30 hostů si opravdu vybral a pochutnal do sytosti. Pití alko i nealko v dostatečném výběru i množství ;-). Jakýkoli požadavek z naší strany byl vždy s úsměvem splněn.Obsluha po celou dobu oslavy 100 % a i díky přístupu manželů Zavřelových byl každý host po ukončení oslavy nadmíru spokojený a za to jim ještě jednou děkujeme.
  Určitě se na Vyhlídku s další oslavou vrátíme, protože je zde 100% jistota, že to bude naprosto dokonalé !!!

  Zdeňka a Petr

   

  Vloženo: 15.05.2017 22:10 | Odpověďět

 • Autor: Martina

  Velké díky Petrušce a Tomášovi Zavřelovým - slavili jsme u nich dvojité kulaté narozeniny a všechno bylo úplně perfektní - jídlo, pití, obsluha.. Tady je prostě vidět profesionalita a lidskost úplně všude.

  Díky a hodně spokojených návštěvníků!

   

  Vloženo: 06.05.2017 19:06 | Odpověďět

 • Autor: Renata Urbánková @

  Dobrý den vespolek :), tak již pošesté jsme přijeli na květnový víkend s našimi "malými velkými" Jako tradičně vše bylo úžasné. Paní Petrušce a panu Tomášovi děkujeme za jejich dechberoucí ochotu, milé jednání, optimizmus a 100% servis :) Poděkování samozřejmě patří všem, kteří se podílejí na chodu tohoto super penzionku. Takže naše parta se těší už teď až se k Vám po roce zase vrátí.
  Za děti i pedagogy o.s. Domeček a speciální základní školy v Děčíně Renata Urbánková :-p

   

  Vloženo: 30.05.2016 17:29 | Odpověďět

 • Autor: Andrea K. @

  Mockrát děkujeme manželům Zavřelovým a jejich personálu! 28.11.2015 maminka slavila v Pensionu Vyhlídka 50. narozeniny. Díky nim, se celá oslava vydařila.

  Obsluha...........1*-stále usměvavé dámy, nikdo nebyl ,,na suchu" :-D
  Jídlo(raut).......1*-všem moc chutnalo, každý se najedl do sytosti,stále teplé a čerstvé pokrmy a hlavně těch variant!Saláty, guláš, kýta,zelenina, ovoce, přílohy...prostě super!
  Ubytování.........1*-všude čisto,teplo(i když venku mrzlo)
  Moc děkujeme!!!! Byli jste úžasní!
  Všem, kdo hledá super místo ať už pro rekreaci nebo soukromou akci, vřele DOPORUČUJI!
  Děkujeme!!!
  Gajdůškovi a Kroupovi

   

  Vloženo: 30.11.2015 09:03 | Odpověďět

 • Autor: Urbánek

  Rád bych poděkoval majitelům penzionu za velmi vstřícné jednání a ochotu ,kterou mi velmi pomohli, při organizaci srazu bojových vozidel.Akce se zdařila a všem se u vás líbilo.
  Děkuji Urbánek Radomír.

   

  Vloženo: 21.10.2015 20:06 | Odpověďět

 • Autor: Jana

  Pension Vyhlídka a vše s ním spojené,je prostě super.Po roce jsme se tam letos vrátili a opět se nám nechtělo domů.Děti byly smutné a nejraději by tam zůstaly napořád.
  Není co vytknout,určitě se někdy vrátíme,od nás jen samá spokojenost se vším.
  Mějte se hezky

   

  Vloženo: 20.08.2015 21:51 | Odpověďět

 • Autor: Markéta

  Moc děkujeme manželům Zavřelovým a členům personálu za krásný pobyt v penzionu. Penzionů jsme v poslední době navštívili mnoho, ale tento byl nejlepší!!!! Pobyt neměl chybu, vynikající jídlo - všeho dostatek, ochota a vstřícnost nás mile překvapila, takže můžeme všem jen doporučit. Pokoje i areál penzionu perfektně udržovaný a čistý. Prostě super a 100 bodů :-)

  Děkujeme Krajčovi

   

  Vloženo: 08.08.2015 13:27 | Odpověďět

Strana: 1 2 3 4 5 6 >>

© PortalWeb.cz